koperty bąbelkowe

Praca w magazynie z kopertami bąbelkowymi

W końcu znalazłam pracę. Urząd, pomagający osobom szukającym pracy, nawiązać kontakt, z jednostkami oferującymi stanowiska pracy, skierował mnie do firmy prowadzącej sklep internetowy.

Koperty bąbelkowe dobrej wielkości

koperty bąbelkoweW sklepie tym, sprzedawane są artykuły papiernicze i piśmiennicze oraz akcesoria biurowe. Moim zadaniem jest przygotowanie zamówień do wysyłki. Dostaję zamówienie, na którym znajduje się lista produktów, które klient kupił z naszego sklepu i muszę te wszystkie rzeczy spakować, zaadresować i odstawić do wysyłki. Boję się trochę pomyłki z mojej strony. Sklep internetowy ma bardzo szeroki asortyment. Na jednym zamówieniu potrafi znaleźć się koperta b5 samoklejąca, jak również w wersji do zwilżenia i koperta c6 w obu wariantach, a czasami koperty w jeszcze kilku formatach. Ich rodzajów jest strasznie dużo, natomiast oznaczenia różnią się jedną cyferką, albo literką. O błąd nie jest trudno, szczególnie gdy człowiek jeszcze nie orientuje się we wszystkim zbyt dobrze. Łatwiej jest, kiedy klienci zamawiają np. papier do plotera, bo nie występuje on w tylu rodzajach. Raz zdarzyło mi się, że zapakowałam tanie koperty bąbelkowe nieodpowiedniej wielkości. Na szczęście sama odkryłam swój błąd. Sklep internetowy, w którym pracuję, z pewnością należy do tych z najszerszym asortymentem. Mają na stanie dosłownie wszystko, co jest potrzebne w biurze. Kalendarze, segregatory, papier ksero, karteczki samoprzylepne, dziurkacze i tysiąc innych rzeczy. Dzięki temu klientów jest coraz więcej i z tego powodu zatrudniono mnie. Mam nadzieję, że szybko zapoznam się z towarami i nauczę się ich rozmieszczenia na magazynie, a moja praca dzięki temu stanie się łatwiejsza i mniej stresująca.

Przestanę się martwić, że pomylę wielkość koperty i przysporzę problemów firmie i klientowi. Wiadomo przecież, że jeżeli ktoś zamawia koperty danej wielkości, to właśnie takie potrzebuje, a nie dużo większe, albo mniejsze.