Prezent idealny dla estety

Nie wiem jak wy, ale ja osobiście znam osobę, która ma wielką potrzebę poukładania swojego życia, zapisywania wszystkich dat, a jednocześnie nie jest w stanie znaleźć idealnego dla siebie kalendarza. Na przeszkodzie stoi albo niewłaściwy rozkład rubryk i ramek na stronach, albo wyjątkowo niepasująca okładka. W takim przypadku rozwiązaniem są kalendarze personalizowane.

Personalizowane kalendarze książkowe

elegancki kalendarz książkowy personalizowanyPrzed nadejściem nowego roku przyrzekłam sobie, że rozwiążę problem mojej znajomej, dając jej prezent idealny. Aby spełnić tę obietnicę sięgnęłam po elegancki kalendarz książkowy personalizowany, o którego istnieniu wcześniej nie miałam nawet pojęcia. Jeśli zastanawiacie się, jak bardzo spersonalizowany może być kalendarz książkowy, postaram się wam tę kwestię przybliżyć. Po pierwsze, spersonalizowany kalendarz, charakteryzować się może wymiarami i rozkładem rubryk, jaki spełnia nasze wszystkie potrzeby. Wybieramy więc taki układ, który pozwala nam na większe lub mniejsze notatki, w zależności od tego, który system lepiej się w naszym przypadku sprawdza. W następnym kroku wybieramy to, jak nasz kalendarz będzie wyglądał. A więc decydujemy, jaka ma być jego okładka, czy przeszycia mają być widoczne, czy też neutralne, jaka czcionka ma zostać użyta do wytłoczenia cyfr wskazujących na rok danego kalendarza… Słowem, decydujemy o wszystkim. Nawet o tym, czy kalendarz ma posiadać gumkę uniemożliwiającą jego otwieranie się w torebce.

Personalizacja kalendarza pozwala również na umieszczenie logo lub imienia i nazwiska osoby, do której kalendarz ma należeć. Jest to niewątpliwie nie tylko przydatna opcja, ale również sprawiająca, że kalendarz – jako prezent – zyskuje na wartości i staje się jeszcze bardziej indywidualnym podarunkiem, który nie mógłby być wręczony komukolwiek innemu.