Zdjęcia chrztu

Profesjonalne zdjęcia chrztu

Urodziłam moje pierwsze dziecko i chciałam w sposób profesjonalny uwiecznić to, jak wyglądało. Nie mam w rodzinie żadnego fotografa, który by mi zrobił te zdjęcia za darmo, bo aparat to jego pasja. 

Dlaczego zdjęcia chrztu dziecka są ważne?

Zdjęcia chrztu

Mój daleki krewny niby pasjonuje się fotografią, ale ja tam nie doceniam w jego zdjęciach żadnego kunsztu artystycznego, bo go w sumie, szczerze mówiąc, nie widzę. Wolałam już więc, żeby sesja noworodkowa była wykonana przez kogoś, kto się na tym zna i w dodatku jego zdjęcia są takie, jakich ja oczekuję. Obejrzałam sobie kilka stron fotografów z Łodzi i w końcu trafiłam na tego, który mi się spodobał. Od razu pomyślałam, że jego sesja noworodkowa będzie świetna, bo tak się zapowiadało po galerii, którą miał na stronie internetowej. Nie zawiodłam się. Był to mężczyzna, co w sumie było dla mnie początkowo zaskoczeniem, bo jakoś trudniej sobie wyobrazić faceta, który ma dobre podejście do dzieci. Raczej byłam oswojona z myślą, że wybiorę kobietę do tych zdjęć, ale kiedy zobaczyłam galerię tego mężczyzny, postawiłam na niego. Wolałam mieć się czym pochwalić i mieć co pokazać mojemu synowi, kiedy dorośnie. Nie chciałam zaś, żeby było tak jak wtedy, kiedy wuj robił zdjęcia chrztu Łódź. Wydawało mu się, że jest dobrym fotografem, a niestety tylko wszystko zepsuł..

Żadne ze zdjęć nie nadawało się do tego, aby je oprawić w ramkę. Do albumu też nie bardzo, aczkolwiek może gdzieś na jego tyłach wciśniemy takie zdjęcia. Nie chciałam jednak, aby były one jedynymi, jakie będzie miał z tego okresu mój synek.