przewozy z anglii do polski

Przewozy z Anglii do Polski i prawda o pracy kierowcy

Pracuję jako kierowca tira. Wszyscy moi znajomi mówią Ty to masz fajnie, jeździsz sobie cały czas po świecie i widziałeś już tyle miejsc. Nie mogę powiedzieć bo rzeczywiście widziałem już chyba całą Europę, a nie raz nawet zapuściłem się do Azji.

Przewozy z Anglii do Polski i życie w trasie

przewozy z anglii do polskiNajdalej udało mi się wyruszyć do Chin z transportem chociaż zwykle raczej jest to kierunek polska anglia polska. Nie jest to jednak praca tak kolorowa jak może się niektórym wydawać. Zwykle jesteś sam, Ty i załadunek. Całymi dniami siedzisz za kierownicą i słuchasz radia, a jedyni towarzysze podróży to kierowcy na CB radiu. Nie powiem, że jest to beznadziejny zawód bo byłbym hipokrytą. Jako kierowca samochodu ciężarowego nie zarabiam źle, a czasem trafi się nawet fajny transport jak na przykład przewóz zwierząt. Poza oczywiście tymi z gospodarstw hodowlanych jak trzoda chlewna czy było, albo bardzo często też przewożonymi końmi czy gołębiami, czasem trafią się prawdziwe smaczki. Raz przysięgam miałem okazję transportować najprawdziwszego tygrysa! Jednak nawet przewóz zwierząt nie uprzyjemnia Ci długich godzin podróży. Decydując się na przewozy z anglii do polski i w inne miejsca świata przygotuj się na życie trzy czwarte w trasie, z dala od rodziny za którą nigdy nie przestajesz tęsknić. Wracasz na kilka dni do domu i znów już się pakujesz. Czasem to się nie opłaca nawet do końca wypakowywać bo za chwilę znów trzeba ruszyć w trasę. Taki los kierowcy, a jak mam przeprowadzki za granicę do zrobienia to nie raz jeszcze muszę się natargać mebli i innych pierdół i gadżetów, aby się zapakować.

Krótko podsumowując nie mów zatem nigdy kierowcy tira jak mu zazdrościsz bo sobie zwiedza, gdyż w rzeczywistości z pewnością wolałby on być na Twoim miejscu i częściej widzieć rodzinę.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://przewozy-anglia.com