Przydatne akcesoria nail art

Stosuję lakiery hybrydowe już od około dwóch lat. To całkiem długo, biorąc pod uwagę to, że dopiero całkiem niedawno stały się one bardzo popularne. Mimo tego, że używam ich już tak długo to mój manicure był dotąd dość prosty. Zawsze malowałam wszystkie paznokcie jednym kolorem. Czasami ewentualnie dodawałam dwa albo cztery paznokcie w innym odcieniu tego samego koloru co reszta paznokci.

Wykorzystywanie akcesoriów do nail artu jest super!

pędzelki i akcesoria nail artNie wykonywałam żadnych zdobień na paznokciach bo byłam pewna, że nie będzie mi to wychodzić. Dlatego też nie kupiłam nigdy dla siebie żadnych akcesoriów, które są pomocne przy tworzeniu pięknych ozdób. Wyręczyła mnie jednak moja mama, która na moje imieniny podarowała mi pędzelki i akcesoria nail art oraz kilka lakierów. Bardzo spodobał mi się ten prezent, głównie przez lakiery. Na początku nie planowałam używania tych akcesoriów ale potem pomyślałam, że przecież dała mi je moja mama, więc to byłoby bardzo niemiłe gdybym chociaż nie spróbowała. Dlatego też kiedy miałam trochę więcej czasu jednego wieczoru postanowiłam znaleźć w Internecie tutorial do jakiegoś prostego zdobienia. W paczce od mamy było dużo pięknych różnokolorowych kryształków oraz brokatu. Postanowiłam ich użyć. Do ozdabiania wykorzystałam też pędzelki którymi namalowałam małe kropeczki na niektórych paznokciach. Efekt był niesamowity i od tego czasu zawsze jakoś ozdabiam swoje paznokcie.

Nawet nie wiedziałam jak bardzo były mi potrzebne akcesoria do nail artu. Bardzo cieszę się, że w końcu mój manicure wygląda ciekawiej. Jego wykonanie zajmuje mi trochę więcej czasu niż kiedyś ale zdecydowanie warto poświęcić te dodatkowe pół godziny na to by moje paznokcie wyglądały tak nieziemsko. Gdybym używała zwykłego lakieru do paznokci to zdecydowanie nie miałabym cierpliwości do tego by robić na nich jakieś wzory bo zajmowałoby to kilka godzin.