montaż nawiewników

Pseudo fachowy montaż nawiewników

W życiu nie zawsze jest kolorowo. Czasami można się natknąć na osoby nieuczciwe. Każdy pewnie miał kiedyś taką sytuację. Niestety nie zawsze da się temu zapobiec. Zawsze kiedyś się człowiek nabierze. Pociesza nas jednak świadomość, że karma wraca.

Chciałam mieć montaż nawiewników

montaż nawiewnikówJa miałam ostatnio przykre spotkanie z tak zwanym fachowcem. Piszę to z ironią, ponieważ był to zwykły oszust, jakich z lubością prezentują w popularnym programie, pokazującym kogo można spotkać, kiedy chce się coś w domu naprawić. W każdym razie potrzebna mi była regulacja okien. Chciałam też zrobić montaż nawiewników Poznań. Wiedziałam dokładnie, co trzeba zrobić, tylko że ja mam dwie lewe ręce, więc wiedza teoretyczna na niewiele się tu zda. Zadzwoniłam więc do pana i mu wytłumaczyłam, o co chodzi. Myślałam, że mi to w mig zrobi, a on się guzdrał bez końca. Nie było mnie akurat w domu, ale słyszałam od męża, który go pilnował. Ponoć panu naprawa okien zajmuje pół dnia. I co zrobisz? Oczywiście, solidna naprawa to mogłaby i zająć cały dzień i więcej, ale tu miał tylko dwa okienka do regulacji. Cóż, gdybym była na miejscu, pewnie bym pana wyrzuciła. Mąż jednak ma spokojny charakter i był cierpliwy. W końcu pan zademonstrował mu rzekomo świetnie zrobiony serwis okien. Wszystko wyglądało dobrze, a mąż się nie przyjrzał. Niestety, żałuję, że tego nie zrobił. Okno bowiem, owszem, działało, ale całe było pokiereszowane.

Złożyliśmy czym prędzej reklamację, jednak szybko okazało się, że pan działał pod przykrywką jakiejś fałszywej działalności. Następnym razem wezwałam solidny serwis okien z Poznania, a nie jakiegoś wędrownego specjalistę. Żałuję, że skusiła mnie niska cena usługi.