producent pończoch

Rajstopy a handlowe targi

Moja siostra od kilku miesięcy organizuje targi handlowe i całkiem nieźle sobie z tym radzi. Ja lubię jej pomagać i robię to zawsze, kiedy mnie o to poprosi. Jakiś czas temu organizowała targi handlowe dla producentów bielizny i miałam jej pomóc rozesłać oferty do różnych firm.

Najmodniejsze rajstopy tylko na targach

producent pończochMiał znaleźć się między innymi producent rajstop, który już jakiś czas temu pytał siostrę o możliwość wzięcia udziału w targach. Miał być również producent pończoch, który jest dobrym znajomym mojej siostry oraz producent skarpetek i dość znany producent rajstop dziecięcych. Ja dla siostry przygotowałam i wydrukowałam formularze zgłoszeniowe, które zostały rozesłane do wszystkich producentów w całym kraju. Dzięki takim targom handlowym zawsze można zyskać dodatkowych kontrahentów, dzięki czemu przedsiębiorca zyska większe dochody. Kiedy zostały wysłane już wszystkie formularze zgłoszeniowe, to obiecałam siostrze, że jak będą odsyłane, to zajmę się rejestracją klientów na targi handlowy. Pierwszy formularz odesłał nam producent rajstop a następnie producent pończoch. Jeszcze tego samego dnia formularze przesłał producent skarpetek oraz naturalnie producent rajstop dziecięcych. Napłynęło bardzo dużo zgłoszeń i miałam sporo pracy. Musiałam dla każdego przedsiębiorcy przygotować odpowiednie stanowisko i rozpisać towary, które będą na targach handlowych oferować. Najwięcej miał producent rajstop, który działa na bardzo szeroką skalę, dlatego dałam mu jedno z większych stanowisk na targach handlowych. Jak już będą się te targi odbywały to pojadę tam z siostrą, byśmy razem mogły wszystkiego dopilnować.

Na pewno będzie jej lżej a ja dzięki temu zyskam nowe doświadczenie. W sumie to już nie mogę się nawet doczekać. Ciekawe jakie teraz rajstopy są na czasie.

Więcej informacji na Ladytina.pl