plakaty reklamowe

Reklamujemy – plakaty reklamowe

To było coś niesamowitego. Nasz teledysk został wreszcie ukończony. Mogliśmy rozwiesić plakaty reklamowe, by zareklamować to wydarzenie. Piękne balony reklamowe wisiały na ścianie. Nie mogliśmy już doczekać się premiery. Z racji tego rozdawaliśmy ludziom kubki reklamowe, by każdy mógł się cieszyć razem z nami.

Plakaty reklamowe reklamują wydarzenie

plakaty reklamoweLudzie lubią dostawać różne prezenty. Największą popularnością cieszyły się kalendarze firmowe naszego wydawcy, wszyscy ustawiali się w kolejce po nie. Ja miałam ze sobą tylko odblaski reklamowe, a na ścianach były plakaty reklamowe, więc jakieś dzieci tylko mnie odwiedzały no i fani. Dużo ludzi się zebrało, i zorganizowaliśmy jakiś poczęstunek. Było ich na prawdę dużo, więc nie mogliśmy się doczekać, aż zobaczą nasz teledysk. Wszystkich wzięliśmy do takiej wielkiej sali, w której miała być emisja. Nagle zgasło światło. Baliśmy się, że coś się zepsuło. Ale w tym momencie, to producenci zrobili nam niespodziankę, i wszędzie rozbłysły fajerwerki i posypało się konfetti. Wszedł jeden z naszych menadżerów i wygłosił mowę, tak, że aż mieliśmy łzy w oczach. Mówił, że to przyjemność pracować z takimi ludźmi, którym tak zależy na pracy. Że opłaciła się nasza ciężka praca, i wstawanie o 5 rano, a chodzenie spać po północy.Mówił też, że nawet sklejanie tego wszystkiego w całość była przyjemnością, i zaprosił na obejrzenie naszego dzieła. Ludzie zaczęli klaskać, bo również bardzo się wzruszyli. I włączyli teledysk. Był na prawdę nieźle zmontowany, symulował jakąś galaktykę momentami. Chcieliśmy właśnie takiego efektu, żeby było ostro. Wszystkim się spodobało, i dostaliśmy gromkie brawa. Potem podchodzili do nas ludzie z gratulacjami, i prosili o autografy. Bardzo chętnie je rozdawaliśmy, trzeba mieć dobry kontakt z fanami.

Potem wykonaliśmy piosenkę na żywo, i znów rozległy się krzyki zachwytu. Więc przy okazji zaśpiewaliśmy też dwie inne piosenki, o które poprosili nas z publiczności. To był wspaniały dzień, ze wspaniałymi ludźmi. Mamy nadzieję, że przy następnej publikacji nowego utworu, również będą takie atrakcje.