Reportaż ślubny na wysokim poziomie

 

Dwa miesiące temu wzięłam ślub! Wraz z moim ukochanym planowaliśmy naszą uroczystość przez ostatnie półtorej roku i w końcu nastał ten dzień, gdy wypowiedzieliśmy sakramentalne tak. Ta data na zawsze pozostanie w mojej pamięci, a zarówno wieczór jak i noc będę wspominać bardzo miło, głównie ze względu na to, że wszystko poszło po mojej myśli.

Wspomnienia dzięki reportażowi ślubnemu

reportaż ślubny RzeszówPamiętam jak jeszcze kilka miesięcy temu byłam zestresowana czy aby na pewno będę zadowolona z usług, z których postanowiłam skorzystać. Moim największym zmartwieniem był fotograf – w końcu to on miał upamiętnić najpiękniejszy dzień w moim życiu. Do ostatniej chwili stresowałam się jakie zdjęcia wykona pan Heniek. Wczoraj w końcu otrzymałam je na maila i na płycie. Reportaż ślubny Rzeszów okazał się przepiękny! Na płycie znalazły się niesamowite ujęcia mnie i mojego męża, na których całujemy się, uśmiechamy do siebie i tańczymy pierwszy taniec. Zdjęcia przedstawiające nas, szaleńczo w sobie zakochanych, przeplatały się z ujęciami roześmianych gości. Gdy pokazałam mężowi fotografie na których nasze mamy miały w oczach łzy wzruszenia byłam przekonana, że mój mąż sam się wzruszy. Oglądając te profesjonalnie wykonane zdjęcia byłam w szoku, że pan Heniek tak idealnie ujął nasze emocje i całą miłość, jaką do siebie czujemy. Dzisiaj gdy pokazałam zdjęcia mojej najbliższej rodzinie wszyscy byli pod równie ogromnym wrażeniem. Nadal nie mogę uwierzyć, że fotograf tak świetnie się spisał i potrafił uchwycić tak wyjątkowe dla nas momenty.

Jutro mam zamiar wywołać chociaż kilka ze zdjęć, oprawić je w ramkę i powiesić w przedpokoju oraz w sypialni. W przyszłym tygodniu mamy w planach stworzyć z mężem album pełen naszych zdjęć z przygotowań do ślubu, uroczystości oraz wesela. Jestem pewna, że będzie wyglądać idealnie.