Auto do ślubu

Samochód do ślubu a zdjęcia Rybnik

Ślub i wesele to wyjątkowy okres, szczególnie dla kobiet. Każda marzy o tym, że po znalezieniu swojego księcia z bajki przyjdzie pora na bajkowy ślub. Cóż nam jednak po tym niesamowitym wydarzeniu jeśli nie będziemy mieli po nim żadnej pamiątki?

Ładne auto do ślubu to podstawa!

Auto do ślubuOczywiście, zawsze mamy wspomnienia. Wiadomo jednak, iż pamięć ludzka jest zawodna, z czasem wspomnienia blakną, a fotografie mogą je odświeżyć. Z tego właśnie powodu tak ważne jest znalezienie odpowiedniego fotografa ślubnego, który zapewni nam doskonałą dokumentację ślubu i wesela( a także przygotowań, poprawin czy innych wydarzeń towarzyszących), do której chętnie będziemy wracać. Dobry fotograf potrafi uchwycić nawet najdrobniejszy znaczący moment, skinienie głową, delikatne spojrzenie, podmuch wiatru we włosach. Zanim go wybierzemy powinniśmy zapoznać się z jego portfolio, żeby wiedzieć jakie zdjęcia robi. Czy woli zdjęcia pozowane czy spontaniczne? Pojedyncze czy grupowe? Czy stosuje programy graficzne, jeśli tak to jak bardzo obrabia zdjęcia? Ciekawym motywem do zdjęć ślubnych są zdjęcia w lub przy samochodzie. Jest to opcja nie tylko dla miłośników motoryzacji czy pasjonatów starych samochodów. Auto do ślubu rybnik zawsze można wynająć. Jeśli zdecydujemy się na takie zdjęcia winniśmy zastanowić się jak chcemy żeby one wyglądały. Czy chcemy zdjęcia z drogi do kościoła? Czy wtedy kiedy samochód stoi zaparkowany np. pod kościołem lub w jakiejś ładnej scenerii? Musimy pamiętać, że samochód musi być na tyle duży by zmieścił się do niego fotograf wraz ze sprzętem. Jeśli mamy do dyspozycji tylko mały samochód lepszym rozwiązaniem jest sesja przy samochodzie. Oczywiście, samochód powinien wyglądać reprezentacyjnie, czyli być czysty i bez uszkodzeń.

Szkoda by było gdyby taki drobiazg zepsuł nam z zdjęcia z tego wyjątkowego dnia. Jeśli nadal nie wiemy jaki efekt chcemy uzyskać najlepiej porozmawiać z fotografem, który rozwieje nasze wątpliwości.