Samochodowy wosk do zabezpieczenia auta

Mycie auta nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać. Myjki automatyczne mają ostre szczotki, więc pozostawiają na karoserii mikrozakrysowania. Są wygodne, ale niepolecane. Myjek ręcznych jest niewiele i można je znaleźć tylko w dużych miastach. Myjki samoobsługowe nie zawsze dobrze domyją auta, a my możemy się przy nich tylko pochlapać.

Wosk fusso to doskonały produkt

samochodowy wosk soft99 fussoPonadto samo mycie to nie wszystko. Jeśli umyjemy auto samą wodą ze środkiem czyszczącym to szybko pojawią się na nim inne zabrudzenia. Czy można temu zapobiec? Wystarczy kupić samochodowy wosk soft99 fusso. To jeden z najlepszych wosków dostępnych na rynku, polecany przez specjalistów, jak i przez zwykłych użytkowników. Poza woskiem w zestawie znajduje się gąbeczka, dzięki której zabierzemy dokładnie tyle preparatu ile nam potrzeba i dobrze go rozetrzemy na karoserii. Nie jest to zadanie trudne i przy odrobinie skupienia i wysiłku nawet osoba niedoświadczona za pierwszym razem sobie dobrze poradzi. Wosk schnie bardzo szybko, więc nawet przy średniej pogodzie uda się nam nawoskować w pełni samochód. Warto zaznaczyć, że przed woskowaniem auto musi być świetnie umyte. W przeciwnym razie drobinki błota czy piasku mogą porysować nam lakier w czasie polerowania. Raz nawoskowany samochód z woskiem marki Fusso przez cały rok będzie dobrze zabezpieczony przez zaciekami, zabrudzeniami, błotem, jak również matowieniem lakieru. Jest to także produkt bardzo wydajny, więc warty inwestycji.

Warto kupić wosk do auta od renomowanej firmy, dzięki czemu osiągniemy lepsze rezultaty, które utrzymają się dłużej, niż w przypadku tańszego wosku. Jeśli w zestawie nie ma gąbeczki to należy ją dokupić lub wykorzystać do woskowania bardzo miękką ściereczkę na przykład z mikrofibry.