torby bawełniane

Siostra zaczęła szyć torby z bawełny na zamówienie

Moja siostra zajęła się dodatkowa praca. Moi rodzice na początku nie byli tym zachwyceni. Siostra nie skończyła jeszcze liceum a już chce zarabiać pieniądze. Mama boi się, ze przez to będzie miała mniej czasu żeby porządnie przygotować się do matury.

Siostra sama szyje bawełniane torby

torby bawełnianeSiostra zgłosiła się do firmy, która szyje torby bawełniane w niskich cenach i nie tylko. Torby bawełniane mojej siostry zawsze mi się podobały. Ona sama kiedyś usiadła do maszyny babci i wymyśliła sobie, że uszyje torby. Później zaczęła zamawiać różne ekologiczne materiały i eko torby szyła dla swoich koleżanek. Bawełniane torby z nadrukiem, które mam w domu także są od siostry. Moje koleżanki jak tylko zobaczyły je w pracy od razy byłaby się gdzie je kupiłam. Torby ekologiczne z nadrukiem, które przygotowała moja siostra na zwykłej domowej maszynie wyglądają bardzo profesjonalnie. Torby są wytrzymałe i bardzo solidne. Siostra ma pełno pomysłów na nadruki, które znajdują się na torbach. Firma, w której rozpoczęła pracę przygotowuje jej zlecenia i w określonym czasie musi się z nich wywiązać. Producent toreb reklamowych jest znana firma i oferuje dobre warunki finansowe dla swoich pracowników. Siostra zdecydowała się na współprace bo chce być samodzielna finansowo. Bardzo ją za to podziwiam. Porozmawiałam z nią na prośbę mamy, żeby pamiętała, że nauka jest najważniejsza. Siostra zdaje sobie z tego sprawę i nie będzie brała dużo zleceń. Torby bawełniane będzie przygotowywać tylko w takiej ilości, z których na pewno się wywiąże. Przekazałam wszystkie informacje mojej mamie i dzięki temu się uspokoiła.

Mama nie sądziła, że Monika jest tak odpowiedzialna bardzo jesteśmy z niej wszyscy dumni. Okazało się, że siostra bardzo szybko wykonuje wszystkie zlecenia i całkiem dobrze zarabia na wykonywaniu toreb, które są jej pasją.