sklepy internetowe prestashop

Sklepy internetowe prestashop z ubraniami

Kupowanie ubrań i dodatków to coś co lubi każda kobieta. Co jakiś czas trzeba odświeżyć swoją garderobą, dokupić cieplejszy sweter na zimę, czy nowy kostium kąpielowy na lato.

Sklepy internetowe prestashop nie zawsze dobre

sklepy internetowe prestashopDo tego dochodzą jeszcze buty, torebki, paski, apaszki, czy kapelusze. Jeśli kupujemy ubrania w sklepie stacjonarnym to wszystko wiemy. Chodzimy między wieszakami, szukając czegoś co się nam spodoba, potem idziemy do przebieralni i kupujemy bądź nie to co wybraliśmy. Jednak jeśli chodzi o sklepy internetowe magento sprawa wygląda zupełnie inaczej. Tam mamy tylko zdjęcia danych ubrań i to na modelkach. Nie wiadomo jak dana rzecz będzie się układała na osobach, które nią mają idealnej figury i noszą większe rozmiary. Nie możemy też sprawdzić czy materiał jest dobrej jakości, czy nie prześwituje, czy dobrze się układa. Nie możemy się tez zobaczyć jak będziemy w tym wymagać. Wiadomo, ze zakupiony towar zawsze można zwrócić, ale i tak jest to kłopotliwe i zajmie nam sporo czasu, czasem więcej niż wizyta w sklepie stacjonarnym. Tam od razu widzimy co gdzie jest i nie musimy klikać na poszczególne kategorie. Sklepy internetowe-prestashop nie oferują takich rzeczy. Podobnie jest z butami. One też powinny być bardzo wygodne, a widzimy je tylko jak są sfotografowane na Białym tle.

Nie wiemy, jak będą one leżały na nodze, czy są wąskie czy szerokie, czy rozmiar jest dobry, bo rozmiarówka zawsze się różna. Najłatwiej jest z torebkami czy innymi dodatkami bo tego nie nosimy na sobie, więc kupienie jest łatwiejsze.