firma rachunkowa

Srogi kierownik firmy rachunkowej

Istnieje stereotyp, że kobiety nie interesują się motoryzacją i źle prowadzą, podczas gdy statystyki wskazują na to, że to płeć żeńska lepiej radzi sobie na drodze. Nie podoba mi się zakładanie, że każdy mężczyzna musi obowiązkowo zachwycać się samochodami.

Firma rachunkowa – nie tylko pasjonaci finansów

firma rachunkowaKobieta zaś nie ma prawda wiedzieć, jak wygląda kopułka rozdzielacza. Od dziecka wolałam bawić się zabawkowymi autami niż innymi rzeczami. Pamiętam czas, kiedy moim największym marzeniem było posiadanie małego zabawkowego traktorka i kiedy w końcu go dostałam, rozpłakałam się ze szczęścia. Życie nie zawsze toczy się tak, jak planowaliśmy i często zdarza się, że pracujemy w całkiem innym zawodzie niż zakładaliśmy. Studiuję zaocznie i jednocześnie jestem jedną z osób zatrudnianych przez biuro rachunkowe działające w okolicach Warszawy. Praca nie jest bardzo ciężka i odpowiadają mi zadania takie jak prowadzenie ksiąg rachunkowych i uzgadnianie sald. Nie porzuciłam jednak całkowicie mojej fascynacji motoryzacją, a zwłaszcza szybkimi samochodami. W najbliższym czasie miała się odbyć wystawa i prezentacja możliwości najnowszych modeli aut od znanych na całym świecie marek, niestety, event miał mieć miejsce w czasie mojej pracy. Trochę bałam się kierownika, którego firma rachunkowa Warszawa wyznaczyła na mojego szefa, jednak poszłam do niego poprosić o dzień wolny.

 

Duszę miałam na ramieniu, ale, ku mojemu zdziwieniu, ten srogi kierownik uśmiechnął się i powiedział, że też nie będzie go tego dnia w pracy, bo wybiera się na wystawę motoryzacyjną. Okazało się, że mamy wspólne hobby.