balustrady Gdynia

Stalowe profile – klasa i wysoka jakość balustrad

Uchwyty dla niepełnosprawnych kiedyś były rzadkim widokiem. Montowane raczej na podjazdach szpitali czy w szpitalnianych toaletach, dziś stały się już standardem. Udogodnienia w postaci uchwytów znajdziemy w hotelowych łazienkach, publicznych toaletach, a także w restauracjach, biurowcach oraz innych miejscach. I całe szczęście, bo wcześniej tego zdecydowanie brakowało.

Nowoczesne balustrady ze stali – personalizacja zamówienia

balustrady GdyniaDziś rynek produkcji profili stalowych jest bardzo rozwinięty Istnieje wiele firm, które zajmują się ich produkcją i montażem. Wszystko to dzięki nowoczesnym maszynom – giętarkom, prasom, spawarkom. Można zamówić dowolnych kształt, długość czy grubość stalowej rurki, które potrzebujemy. Ze stali robi się różnego rodzaju uchwyty. Te praktycznie każdy z nas ma w domach, na przykład w szafkach łazienkowych czy kuchennych. Poza tym oraz modniejsze w domach stają się stalowe uchwyty drzwiowe. Najczęściej spotykane są jednak w drzwiach butików, w galeriach handlowych, hotelach czy restauracjach. Jeśli chodzi o nasze domy, to w ostatnich czasach zyskały na popularności także balustrady ze stali nierdzewnej. Częściej wybierane niż te drewniane, zdobią nie tylko balkony czy schody prowadzące do domów, ale także te wewnętrzne.

Stal wysokiej jakości jest materiałem nie tylko bardzo trwałym, ale także, jeśli chodzi o design, bardzo nowoczesnym. Świetnie dopasują się do każdego wnętrza, a możliwość wyboru różnych rodzajów profili, sprawia że każdy znajdzie coś to będzie mu odpowiadało i oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.