gabiony

Stara gazetka i nowoczesne gabiony

Cześć wam! Dom już tuż, tuż… Dom już prawie gotowy, dlatego czas byśmy zastanowili się nad ogrodzeniem. Dzisiaj wpadła mi w ręce jakaś gazetka o budowaniu domu, jakaś sprzed kilku miesięcy.

Nowoczesne gabiony i moja budowa

gabionyWtedy jeszcze nie zaglądałam do działu ogrodzenia, ale dzisiaj, kiedy otworzyłam gazetkę, na stronie trzydziestej dziewiątej, zobaczyłam coś, co mnie naprawdę zainteresowało, czyli ogrodzenia gabionowe. Nazwa śmieszna, ale ogrodzenia gabionowe, to naprawdę całkiem ciekawa sprawa uwierzcie mi. Porozmawiałam z mężem, pokazałam koleżanką i postanowiłam, że ogrodzenia gabionowe staną również na terenie mojej posesji. W ogóle, to chciałam was zapytać, tak z czystej ciekawości, czy ktoś z was, miał już styczność z czymś takim, jak gabiony? Bo ja szczerzę mówiąc, nazwę gabiony zobaczyłam dzisiaj po raz pierwszy. Dziwne, że gabiony mnie wcześniej ominęły. Jako, że zdecydowałam się już na te gabiony, to siedzę teraz przed ekranem komputera i wpisuję, co rusz na zmianę to gabiony tanio, a to gabiony producent, i tak w kółko gabiony tanio, a za chwilę znowu nowoczesne gabiony producent… raz nawet wpisałam wszystko na raz, czyli i gabiony tanio, a także gabiony producent i przyznam, że wtedy wyskoczyły mi same najlepsze oferty!!! Fajnie, że trafiłam dzisiaj na te starą gazetkę i bardzo się cieszę, że poznałam dzisiaj gabiony. Gdyby nie to pewnie miałabym, jakiś nudny metalowy czarny płot, a tak mój domek będą ogradzały, gabiony! W ogóle zdradzę, wam w tajemnicy, że mam takie małe przeczucie, że za kilka chwil, cała ta budowa dobiegnie końca i w końcu będziemy mogli skończyć te budowlane zmagania, ale wiecie, co? Tak zupełnie szczerze, to mam wrażenie, że będzie mi tego szalenie brakowało… tak, nawet wstawania rano i jechania na plac budowy.

W końcu, ten plac budowy, był moją rzeczywistością, przez ostatnie pół roku, to tam jadłam posiłki, a czasami nawet spałam… Powoli zaczynam już czuć, że to nie plac budowy, a mój dom… Kończę, moi kochani… Trzymajcie kciuki za moje nowiutkie, super-ogrodzenie! Cześć!