Stworzenie niezawodnej aplikacji mobilnej

 

W firmie swojego szwagra zatrudniłem się dość chętnie, bo była to prężnie działająca i dobrze zarządzana firma. Programista mojego pokroju cieszył się na rynku sporym zainteresowaniem i z pracą nie było problemów. U szwagra jednak było mi na tyle dobrze, że zostałem tam na stałe.

Aplikacja mobilna dla klienta strategicznego

tworzenie aplikacji na urządzenia mobilneSzwagier dbał o relacje z aktualnymi klientami i dbał o nich. Nowych pozyskiwał również często i dawało mu gwarancję sukcesu. Jeden z jego strategicznych klientów odezwał się ostatnio, bo chciał aplikację na urządzenia mobilne dla swojej firmy. Zadanie to oczywiście mi przypadło, bo jako jedyny wykonywałem w firmie tworzenie aplikacji na urządzenia mobilne i musiałem się tym zająć. Był to bardzo wymagający klient, który miał jasne wytyczne i wiedział czego chce. Aplikacja miała służyć do komunikacji pomiędzy pracownikami. Już kiedyś wykonywałem taką aplikację na urządzenia mobilne, więc nie stanowiło to dla mnie problemu. Szwagier zainwestował w najnowszy program do tworzenia aplikacji mobilnych i dzięki temu mogłem wykonać wszystko w pełni profesjonalnie. Obsługa programu była intuicyjna, ale poza mną nikt go nie obsługiwał. Za stworzenie aplikacji dla tego strategicznego klienta musiałem się zabrać od razu i tak też zrobiłem. Szwagier był zadowolony, bo mógł mi ufać i wiedział, że stworzę idealną dla tego strategicznego klienta idealną aplikację. Starałem się i to mi się opłaciło, bo wykonałem najlepszą aplikację mobilną jak dotąd.

Klient był zachwycony, co zaowocowało kolejnymi zleceniami. Polecał też firmę swoim znajomym i dzięki temu otrzymywałem mnóstwo nowych zleceń. Szwagier dał mi podwyżkę, bo ciężko pracowałem i uznał, że zasłużyłem na nią. Cieszyłem się z tej pracy, bo dawała mi satysfakcję.