Świece w prezencie dla mojej mamy

 

Moja mama niedługo będzie miała swoje pięćdziesiąte (o matko) urodziny. Na szczęście, nie mam problemu z wyborem prezentu dla niej. Od lat uwielbia wszelkie świeczki, świece, wszystko co pachnie. Dlatego z przyjemnością wybrałam się do sklepu z takimi produktami.

Nowe świece Kringle Candle dla mamy

świece marki Kringle CandleTak więc, jak już wspomniałam, moja mama uwielbia wszystko, co pięknie pachnie. Robi sobie zawsze wystawę ze świec. Mamy taki kominek duży, i nad nim, i w koło niego są różne półeczki, na których układa swoje eleganckie świeczki. Czasami w specjalnych kominkach do podgrzewaczy, czasami po prostu jakieś zwykłe ozdobne. Zastanawiałam jakie jej wybrać na te urodziny, jakich jeszcze nie ma. Miałam dużo do wąchania, bo wybór był spory. Po którejś świeczce już nic nie czułam, i pani ekspedientka podała mi ziarenka kawy. Takie ziarenka neutralizują zapachy, i na nowo można wąchać. Dobry pomysł z tymi ziarenkami, bo inaczej kupiłabym pewnie kota w worku, nie mogąc kierować się zapachem, a tylko wyglądem. W pewnym momencie wpadły mi w oko świece marki Kringle Candle , które wyglądały bardzo interesująco. Stwierdziłam, że elegancko się będą prezentowały na półkach mamy, a dodatkowo wydzielały ładny zapach. Na pewno się ucieszy. Wzięłam jej kilka rodzajów, żeby sobie mogła porównać, i poznać tę firmę, bo chyba jeszcze o niej nie słyszała wcześniej. Zadowolona, poprosiłam o ładne zapakowanie prezentu i pojechałam do domu. Poszperałam w mamy świeczkach, i zobaczyłam, że jakieś tam już z tej firmy jednak ma. Na szczęście nie o tym samym zapachu i rodzaju.

Urodziny mamy się udały, prezent bardzo jej się spodobał, będzie miała kolejny knot do kolekcji. Mama tak kocha te świeczki, że niedługo zrobi dla nich chyba osobny pokój w naszym domu, bo tyle ich jest.