Świetny pokaz ze sztucznymi ogniami

 

Niedawno byłem na świetnym koncercie. Realizowany on był w środku miasta, dlatego zebrała się całkiem duża publiczność. Jednak najbardziej zaciekawił mnie koniec koncertu. Zorganizowano niesamowicie piękny pokaz sztucznych ogni. Muszę przyznać, że był on zjawiskowy. Publiczność patrzyła z zafascynowaniem na kolejne partie spalanych materiałów. Nad wszystkim czuwała ochrona oraz pirotechnicy.

Sztuczne ognie na koncercie

pokazy sztucznych ogniSztuczne ognie to świetne zwieńczenie koncertu. Na tym, na którym byłem pokazy sztucznych ogni były czymś niespodziewanym. Rzadko widzi się sztuczne ognie, które pojawiają się na scenie, o wysokości ponad trzech metrów. Były one różnych kolorów i zmieniały się co jakiś czas. Do tego ich wysokość zmieniała się, w zależności od tego, jaką prędkość miała muzyka. To było bardzo ciekawe rozwiązanie. Ten pokaz obserwowało ponad dwa tysiące osób. Wiadomo, że organizatorzy zadbali o kwestie bezpieczeństwa. Wszyscy musieli stać za barierkami ochronnymi. Do tego miejsca nie dochodziły iskry z odpalonych sztucznych ogni. Wygląd tego pokazu był zjawiskowy. W ten sposób dobrze podsumowali koncert, który trwał do godziny drugiej w nocy. O tej porze sztuczne ognie świetnie rozświetliły mrok. Doskonale kontrastowały z gwieździstym niebem. Taki pokaz trwał około dziesięciu minut. Publiczność była jak zahipnotyzowana, ponieważ tak świetnie to wszystko ze sobą współgrało.

Takie pokazy powinny być organizowane bardzo często. Sztuczne ognie są bardzo dobre, ponieważ w ten sposób nie trzeba się martwić o zbytni hałas. Spalają się one bardzo cicho, a wrażenie tworzą ciekawe. Pięć minut tego pokazu zahipnotyzowało widownię. Warto było czekać na taki pokaz. Myślę, że powinno się je organizować o wiele częściej, gdyż efekt wizualny jest tego wart.