Toruń i pokoje do wynajęcia

Mieszkańcy północnej części naszego kraju wiedzą, jak bardzo studenckim miastem jest Toruń. To dlatego wynajęcie dobrego mieszkania w tym mieście jest ważne. Najlepiej jeśli będzie blisko uniwersytet, centrum handlowe oraz park i sklepy spożywcze. Wynajmując mieszkanie na pierwszym roku, podpowiem Ci gdzie najlepiej go szukać.

Rent a room, czyli pokoje w Toruniu

rent a room toruńUniwersytet w Toruniu zlokalizowany jest przy ulicy Reja. To dlatego szukając w Internecie ofert typu rent a room Toruń dużo ofert pojawi się właśnie w tej lokalizacji. Czy jest to dobre miejsce? Bardzo blisko jest uniwersytet oraz domy studentów, a także miejsca, gdzie toczy się życie studenckie. W tej lokalizacji zjesz również dobre naleśniki lub posiłki takie jak kebab. Szukać mieszkania możesz na osiedlu Zieleniec, ponieważ jest tam wysoki standard, a także spokojna okolica. Bydgoskie Przedmieście posiada również kilka innych ciekawych osiedli. Mieszkanie może znajdować się na Osiedlu Sztuk Pięknych. Już na pierwszy rzut oka widać wysoki standard. Do tego masz zapewnioną łatwą komunikację z resztą miasta. Przez ulicę Broniewskiego porusza się wiele autobusów, a także tramwajów. Tańszych mieszkań poszukaj w okolicy mniejszych ulic. Równolegle do ulicy Broniewskiego jest ulica Mickiewicza. Tamte mieszkania są odrobinę tańsze. Ja polecam także bloku przy ulicy Słowackiego oraz Reja. Blisko centrum handlowego, uniwersytetu oraz pasażu handlowego.

Mieszkanie w Toruniu jest przyjemne. Miasto ma niecodzienny klimat. Jest nowoczesne, jednak jego rozmiary nie są aż tak duże. Z ulicy Reja na starówkę dojdziesz w piętnaście minut poruszając się ulicą Mickiewicza. Również bliskość parku jest atutem. W nim odpoczniesz od zgiełku, relaksując się nad niewielkimi jeziorkami i stawami.