Uszycie dla córki sportowej sukienki

 

Mocno musiałam ograniczyć wydatki, bo mój mąż wyjechał na stałe a ja miałam na utrzymaniu córkę, która dojrzewała i miała coraz większe wymagania. Dla mnie to było oczywiste, że dziewczyna w takim wieku chciała chodzić modnie ubrana tak jej jej rówieśniczki.

Córka zachwycona modną sukienką sportową

sukienka sportowaZ kwestią ubrań dla córki świetnie sobie jednak radziłam, bo miałam po matce maszynę do szycia i sama nie raz uszyłam dla Marysi jakieś spodnie czy bluzeczkę. Moja córka Marysia doceniała wszystko, co dla niej robiłam. Ostatnio nawet zaczęłam śledzić modę młodzieżową i dzięki temu wiedziałam, co mogłabym uszyć dla córki. Z czasopisma modowego dowiedziałam się,że w tym sezonie modna będzie sukienka sportowa o konkretnym fasonie. Zamieszczone było zdjęcie tej sukienki i od razu wiedziałam, że spodoba się mojej córce, bo ona takie właśnie sukienki uwielbiała najbardziej. Nic nie mówiąc Marysi wybrałam się do sklepu po odpowiednią do uszycia sukienki sportowej tkaninę. Zdecydowałam się na bawełnę, bo miała to być sukienka na lato i ten materiał najlepiej się nadawał. Marysia jak wróciła z zajęć, to widziała, że szyłam coś w pracowni, ale nie zainteresowała się, bo sądziła, że pewnie szyję jakieś ubranie dla siebie. Dzięki temu swobodnie mogłam szyć dla niej tę sukienkę sportową a ona nic nie podejrzewałam. Sukienka była łatwa do uszycia i już następnego dnia miałam ją gotową. Wyglądała dokładnie tak, jak na zdjęciu w tym czasopiśmie.

Córce udało mi się zrobić ogromną niespodziankę. Sukienka tak bardzo ją zachwyciła, że postanowiła ubrać ją od razu do szkoły. Wiedziałam od razu, że jej się spodoba i dlatego postanowiłam ją uszyć. Szczęście mojej córki było dla mnie najważniejsze i cieszyłam się, że zrobiłam jej taką niespodziankę.