Wakacyjne rejsy po Chorwacji

Chorwacki krajobraz w ostatnim czasie tworzą piękne nadmorskie kurorty, z czystym morzem i pięknymi plażami. Przy relatywnie niskich cenach ten kraj przyciąga do siebie rzesze turystów, którzy chcą znaleźć tak odrobinę relaksu i wypoczynku, a także dobrej zabawy.

Rejs jachtem po Chorwacji

rejsy chorwacjaNajlepszym sposobem spędzania wolnego czasu w Chorwacji są rejsy statkiem lub własną łodzią. Jeśli nie mamy własnej, to na miejscu można jakąś wyczarterować i dzięki temu podziwiać kraj od strony morza. A podziwiać jest co, gdyż Chorwacja posiada nie tylko cudowny klimat ale także dość bogatą historię i kulturę. Od zawsze związany z morzem kraj sprawia, że jeśli chcemy odbywać jachtowe rejsy Chorwacja zapewni nam dobre zaplecze. Na miejscu jest możliwość wyczarterowania jachtu, natomiast niemal w każdym mieście portowym istnieje odpowiednia infrastruktura odpowiedzialna za obsługę łodzi. Nie mówię tutaj już nawet o portach wyposażonych w przystań cumowniczą dla jachtów, która znajduje się niemal wszędzie, ale także o takich elementach jak miejsca hotelowe, restauracje czy też kluby i bary. Każdy, kto zawita w porcie chce się przecież gdzieś wyspać, coś zjeść i dobrze się tam bawić. Podczas wszystkich wycieczek do Chorwacji na pewno się nie zawiedziecie, gdyż są one na naprawdę wysokim poziomie. Rejsy statkiem dodatkowo zapewnią moc atrakcji podczas samego pływania.

Trzeba zaznaczyć, ze przemieszczanie się po wodzie w Chorwacji to bardzo efektowny sposób. Dzięki temu możemy nie będziemy stali w korkach, ani nie będziemy mieli problemów z zaparkowaniem samochodu, gdyż w przystaniach jest naprawdę sporo miejsca dla wszystkich łodzi. Polecam zwłaszcza czarter, ponieważ uwzględniając koszty transportu własnej łodzi to opłaca się on bardziej.