wideofilmowanie

Wideofilmowanie i wręczanie dyplomów

Ukończenie studiów było dla mnie z jednej strony czymś dobrym, bo się obroniłam i mogłam zacząć pracę, ale z drugiej strony było mi smutno, że pewien etap w moim życiu się zakończył. Gala rozdania dyplomów była zatem bardzo ważnym momentem.

Wideofilmowanie pokazało ważne momenty

wideofilmowanieMoi rodzice byli wtedy ze mną, jak również koleżanki z roku, z którymi miałam nadzieję dalej utrzymywać kontakt. Chciałam zrobić sobie jakieś pamiątkowe zdjęcie z nimi, wiedziałam, że będzie także zdjęcie grupowe, wszystkich absolwentów. Jednak kiedy moja mama powiedziała, że będzie z nami także kamerzysta to nie byłam zadowolona z tej wiadomości. Nie przepadam ani za zdjęciami ani za filmowaniem, bo uważam, ze źle wtedy wypadam. Chciałam jakoś jej wyperswadować ten pomysł, ale mama pozostawała nieugięta. Miałam chociaż nadzieję, ze filmowanie nie przedstawi mnie w bardzo niekorzystnym świetle. Kiedy weszłam na salę to kamerzysta z Torunia rozstawiał sobie statyw z którego będzie kamerował. Starałam się uśmiechać i nie patrzeć na niego spode łba, ale chyba widział, ze mi się ta sytuacja nie podoba. Starałam się zachowywać neutralnie i liczyłam, ze to się szybko skończy. Kiedy zobaczyłam cały zmontowany film z rozdania dyplomów to byłam z niego nawet zadowolona. Wideofilmowanie-Toruń pokazało wszystkie najważniejsze momenty, a też nie było na mnie żadnych nieciekawych zbliżeń.

Po latach cieszę się teraz, że jednak mama postawiła na swoim i zamówiła profesjonalnego kamerzystę na rozdanie dyplomów. To piękna pamiątka, która pozostanie ze mną na lata. Bardzo jestem z niej zadowolona