Wizyta u polecanego stomatologa

 

Od paru tygodni miałam duże problemy z zębem, bo strasznie bolał. Dentysta, do którego chodziłam oczyścił ząb i założył mi plombę leczniczą. Nic to jednak nie dało, bo ząb nie przestawał boleć. Dentysta zdecydował więc o leczeniu kanałowym ale przeprowadził je nieprawidłowo bo ból się nie zmniejszył. Musiałam znaleźć nowego specjalistę.

Musiałam zmienić stomatologa

polecany stomatolog z OlsztynaWiedziałam, że tym razem muszę udać się do takiego gabinetu dentystycznego, w którym w końcu zajmie się mną prawdziwy profesjonalista. Zaczęłam więc pytać wśród znajomych i szukać opinii na temat różnych gabinetów i lekarzy w Internecie. Sama też przy okazji wystawiłam odpowiednią opinię dentyście, który wcześniej się mną zajmował. W końcu znalazłam gabinet, który miał bardzo dobre opinie i do którego chodzi też jedna z moich znajomych. Jedynym problemem było to, że ten polecany stomatolog z Olsztyna ma tyle pacjentów, że na początku myślałam, że będę musiała czekać na wizytę ponad twa tygodnie, nawet idąc tam prywatnie. Na szczęście jednak kiedy wytłumaczyłam recepcjonistce swoją sytuację ta wcisnęła mnie w grafik między jednego, ad drugiego pacjenta jeszcze tego samego dnia. Byłam jej naprawdę wdzięczna. Lekarz, który mnie przyjął zdecydowanie zasłużył na opinię bardzo dobrego. Był dla mnie niezwykle miły i bardzo profesjonalny, bo tłumaczył mi każdą rzecz jaką miał zamiar robić z moim zębem i po co to w ogóle robi. Sama wizyta zajęła jakieś pół godziny.

Jedna wizyta nie wystarczyła na to by ukończyć pracę nad moim zębem. Okazało się, że musiał on ponownie wykonać leczenie kanałowe, które ostatnim razem nie zostało wykonane poprawnie i dlatego mój ząb tak strasznie mnie bolał. Po pierwszej wizycie lekarz przepisał mi silne leki przeciwbólowe, bo musiał ponownie zatruć mojego zęba przez co mógł on boleć jeszcze dzień lub dwa. Na szczęście nic takiego się nie działo.