wycena domu

Wycena domu i inwestycje w portugalskim Porto

Przez wiele lat pracowałem w bardzo dobrej firmie na terenie Warszawy. Tam zajmowałem się branżą komputerową. Zawsze starałem się inwestować w swoją wiedzę i udało mi się ukończyć bardzo profesjonalne kursy, które dalej pokierowały moją karierą.

Wycena domu w Warszawie trwała dlugo

wycena domuDla mnie była to nie zwykle duża szansa i mogłem zajmować się wyjazdami w delegację. Pewnego dnia mój szef powiadomił mnie o wyjeździe do portugalskiego Porto. Tam mieliśmy zajmować się oprogramowaniem do ich systemu sterującymi żeglugami. Miałem nadzieję, że uda nam się podpisać i liczyć na stałą współpracę. Niestety wszystko u mnie się bardzo komplikowało, ponieważ w tym czasie trwała moja wycena mieszkania. Ja chciałem sprzedać nieruchomość i nie miałem wcześniej pojęcia ile taka rzecz może być warta. Miałem tylko nadzieję, że uda mi się ją sprzedać za miarę przyzwoitą cenę. Wcześniej moja wycena domu warszawa trwała bardzo długo i nie wiedziałem czego mam się spodziewać. Miałem już wystarczająco obowiązków, a na dodatek wyjeżdżałem do Porto i miałem zostać tam na ponad trzy tygodnie. Nigdy wcześniej nie byłem w Portugalii i byłem podekscytowany cała wyprawą. W tym czasie mój rzeczoznawca majątkowy miał się ze mną kontaktować za pomocą telefonu oraz poczty elektronicznej. Według mnie jego wycena nieruchomości w Warszawie działała trochę zbyt wolno. Przynajmniej dla osób takich jak ja, które chciały załatwić wszystko od razu nie miały wystarczająco dużo ilości cierpliwości.

Czekało na mnie słynne Porto oraz nowe spotkania z partnerami. Niestety czasami brałem na siebie trochę zbyt dużo obowiązków, a potem nie potrafiłem się z nich dość szybko wywiązać.