Wykonanie kopert z nadrukiem dla stałego klienta

 

W mojej firmie oferowane były różne usługi. Głównie zajmowałem się ulotkami czy wizytówkami, bo na nie było największe zainteresowanie. Miałem wielu klientów, którzy regularnie korzystali z usług mojej firmy i byłem z tego zadowolony. Wszystko układało się świetnie.

Firma oferująca druk kopert firmowych z nadrukiem

koperty firmowe z nadrukiemW ostatnim roku postanowiłem sobie, że wprowadzę zmiany i zacznę oferować dodatkowe usługi. Planowałem zająć się nadrukami na kopertach firmowych, ponieważ często o tę usługę pytali mnie klienci. Usługa tego typu nie była skomplikowana dla osoby z moim doświadczeniem, dlatego wiedziałem, że warto się tym zająć. Wieść o nowych usługach rozniosła się błyskawicznie. Odwiedził mnie jeden z moich stałych klientów, który zamówił u mnie spersonalizowane koperty firmowe z nadrukiem w ilości tysiąca sztuk. Za zlecenie zabrałem się od razu. Miałem akurat na stanie wymiar kopert, które interesowały klienta. Drogą elektroniczną otrzymałem nadruk, jaki miał się pojawić na kopercie. Musiałem go tylko przerobić i dopasować do wielkości koperty. Kolorowa drukarka, którą ostatnio zakupiłam oddawała idealnie kolory i nadruk wyszedł dokładnie tak, jak chciał klient. Po wydrukowaniu jednej testowej koperty wiedziałem już, że wszystkie ustawienia były prawidłowe i mogłem wydrukować koperty firmowe w ilości tysiąca sztuk. Tego samego dnia klient pojawił się po odbiór. Z kopert był tak zadowolony, że zadeklarował, że będzie za zamawiał już tylko ode mnie. To mnie cieszyło.

Interes z nadrukami na koperty spisał się całkiem świetnie i jak się z czasem okazało, to moja firma oferowała najtańsze usługi tego typu. Wszystko wykonywane było w pełni profesjonalnie, co zdecydowanie spowodowało, że przybyło mi dużo więcej klientów. Taki efekt chciałem uzyskać.