Zabiegi rehabilitacyjne w Ciechocinku

 

Problemy z kręgosłupem zaczęły pojawiać się jak skończyłem czterdzieści lat. Nie dziwiło mnie to nawet, bo cały czas pracowałem w biurze i siedziałem wiele godzin przed komputerem. Chodziłem czasami na rehabilitację i to mi pomagało. Lekarz jednak zalecił mi wyjazd do Ciechocinka.

Poddanie się skutecznej rehabilitacji na kręgosłup

rehabilitacja CiechocinekW Ciechocinku odbywały się rehabilitacje i uznałem, że to będzie świetny sposób na poprawę mojego zdrowia. W końcu zawsze była skuteczna taka dobra na kręgosłup rehabilitacja Ciechocinek znałem dość dobrze, bo kilka razy tam byłem i ta oferta mi zdecydowanie odpowiadała. Ze skierowaniem mogłem spokojnie wszystko załatwić i dowiedziałem się, że wyjazd organizowany był już w najbliższy poniedziałek. Rehabilitacja miała trwać przez dwa tygodnie i to był odpowiedni okres czasu. Zapisałem się na ten wyjazd i wziąłem urlop w pracy. Dostałem go bez problemu, bo mój kierownik wiedział, że zmagałem się z problemami związanymi z kręgosłupem. Do Ciechocinka dotarłem w ciągu dwóch godzin i od razu zarejestrowałem się w ośrodku. Zajęcia rehabilitacyjne miałem jeszcze tego samego dnia. Nawet miałem ćwiczenia na basenie i właściwie, to większość dnia spędzałem na zabiegach rehabilitacyjnych. Wieczory miałem wolne i wtedy chodziłem do baru albo na potańcówki. Poznałem dużo interesujących osób, z którymi podzieliłem się wrażeniami z pobytu w Ciechocinku. Rehabilitacja na kręgosłup była skuteczna i każdego dnia czułem poprawę.

Po powrocie z rehabilitacji czułem się o wiele lepiej. Kręgosłup już mi tak nie dokuczał i nawet rzadziej sięgałem po tabletki. Do Ciechocinka postanowiłem wybrać się w kolejnym roku, by także odbyć tak skuteczną rehabilitację. To była jedna z najlepszych decyzji dotyczących mojego zdrowia.