Zabudowy szklane

Zabudowy szklane w naszym domu.

Ostatnio w końcu udało nam się ukończyć w pełni budowę naszego mieszkania w Warszawie. Cieszymy się niezmiernie, ponieważ kupno naszego własnego mieszkania było naszym marzeniem od wielu lat. Jak wiadomo mieszkania w Warszawie nie są tanie, więc na ten cel wydaliśmy około 300 000 złotych, a dodatkowe 100 000 złotych przeznaczyliśmy na urządzenie mieszkania.

Co zabudowy szklane wnoszą do mieszkania?

Zabudowy szklaneNasze mieszkanie było trzypokojowe, a do tego miało długi korytarz, więc było co urządzać. Zdecydowaliśmy się na zabudowy szklane w korytarzu oraz na panele szklane. Chcieliśmy, aby nasz dom był bardzo jasny, ciepły i przejrzysty, a szklany surowiec właśnie to zapewnia. W łazience zdecydowaliśmy się na lustra na wymiar oraz na lacobel. Lustra zostały przygotowane dla nas przez rzemieślników, gdyż w sieciach handlowych nie udało nam się znaleźć modelu, który by odpowiadał w pełni naszym wymaganiom. Nasze lustro w łazience posiada także oświetlenie LED, które jest znacznie bardziej przyjemne dla ludzkiego oka niż zwykłe oświetlenie z żarówki. W łazience znajduje się również szklana kabina prysznicowa za szkła hartowanego. Sama łazienka wyposażona jest w drzwi szklane. Jeżeli chodzi o kuchnie to tutaj postawiliśmy bardziej na tradycję i połączyliśmy drewno z kamieniem. Z drewna mamy eleganckie meble, ale blat mamy kamienny, gdyż charakteryzuje się on bardzo dużą odpornością, a oprócz tego świetnie się w kuchni prezentuje. W salonie zdecydowaliśmy się wrócić do szklanych akcentów i przed telewizorem powieszonym na ścianie mamy duży szklany stół, który prezentuje się niesamowicie. Cały dom urządzony jest w bardzo nowoczesny sposób i są w nim inteligentne technologie.

Zdecydowaliśmy się również na zamontowanie drzwi antywłamaniowych, ponieważ różnie to bywa w naszej dzielnicy z tego co słyszeliśmy od sąsiadów. Mi osobiście bardzo imponuje salon, a zwłaszcza zestaw audio jaki zdecydowałem się zakupić, a duży metraż pozwolił na jego prawidłowe rozmieszczenie. Żonie z kolei podoba się bardzo kuchnia oraz łazienka.