Zamawiam do hospicjum prześcieradła i poszewki medyczne

Do hospicjum zgłosiłam się na wolontariuszkę. Chciałam pomóc a miałam mnóstwo wolnego czasu. Dobrze sobie radziłam od samego początku i z czasem dostałam pracę na stałe. Odpowiadam za kompleksowe wyposażenie naszej placówki.

Jesteśmy teraz wyposażeni w dobrej jakości prześcieradła

prześcieradła medyczneJeżeli chodzi o składanie zamówień na potrzebne produkty to sama zawsze sprawdzam co nam jest potrzebne. Na bieżąco kontroluję całą sytuację i dzięki temu nigdy niczego nam nie brakuje. Ostatnio zauważyłam, że musimy zaopatrzyć się w nowe poszewki i prześcieradła medyczne, ponieważ mamy spore braki a na to pozwolić sobie nie możemy. Takie produkty schodzą szybko a są jednorazowego użytku. Zamówienie składam w zaprzyjaźnionym sklepie medycznym, gdzie obsługuje mnie zawsze pani Janina. To przemiła starsza pani,  którą dobrze mi się rozmawia. Sama pojadę do niej po prześcieradła medyczne, które zamówię przez telefon. Sklep znajduje się niedaleko naszego hospicjum i to żaden kłopot. O pomoc poproszę Krzyśka, który jest dzisiaj na miejscu i ma swój samochód. Zapakujemy wszystkie poszewki i prześcieradła do bagażnika, bo jest tego sporo i nie donieślibyśmy tego do hospicjum. Krzysiek zgodził się bez problemu i w tym samym dniu wszystko załatwiliśmy. Pani Janina jak zwykle dała nam rabat. Robi to za każdym razem jak jadę do niej po zakupy. Uzupełniłam braki na magazynie i byłam spokojna, że już niczego nam nie brakuje. Lubię swoją pracę i jestem dobrze zorganizowana. To mi bardzo pomaga w pełnieniu obowiązków.

Jakiś czas temu dostałam dziewczynę do pomocy. Uczę ją jak zmieniać pościel i składać zamówienia. To dość młoda dziewczyna, która nie ma doświadczenia, ale chce pomóc w naszej placówce. Na pewno ją odpowiednio przygotuję i będzie sobie radziła.