Zaprojektowanie wnętrza to nie taka łatwa sprawa

 

Mój dom to moja twierdza. Ale to też mój azyl, ostoja i miejsce, w którym toczy się duża część mojego życia. I przecież nie jestem w takim podejściu absolutnie żadnym wyjątkiem. Wszyscy ludzie tak mają. W końcu dom to najważniejsza rzecz w życiu każdego człowieka. Bez domu nic nie da się zrobić. A dom, który nie jest urządzony tak, jak tego chcemy – to dom, w którym nie można się czuć dobrze. Dlatego postanowiłam zainteresować się projektowaniem wnętrz i zatrudnić do tego specjalistę.

Nie tak łatwo zaprojektować wnętrza!

projektowanie wnętrz krakówNie miałam złudzeń. Wiem, że niektórzy ludzie doskonale robią to samodzielnie, ale ja nie mam za grosz zmysłu artystycznego czy wyobraźni przestrzennej. W ogóle nie wiem co z czym będzie dobrze wyglądać i do czego pasować. Ale przecież to nie znaczy, że nie chcę mieszkać pięknie. Dlatego właśnie postawiłam na profesjonalne projektowanie wnętrz Kraków. Zależało mi na tym, by moje mieszkanie zmieniło się w miejsce piękne, dopasowane do mojego gustu i było jak najbardziej funkcjonalne. Wiedziałam, że sama nie jestem w stanie tego osiągnąć. Na szczęście trafiłam na ludzi, którzy projektowaniem wnętrz zajmowali się nie tylko profesjonalnie, ale zajmują się tym też z pasją i sercem. A przecież to jest najważniejsze. W końcu dom to nie tylko cztery ściany. Dom to coś, czego nie da się opisać. Dom to pewna specyficzna atmosfera. Tę atmosferę tworzy też wystrój, dlatego nie wolno tej sprawy zostawiać w rękach przypadku albo zlecać aranżacji wnętrza byle komu.

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że jeśli chodzi o aranżację wnętrz, to wcale nie jest taka łatwa sprawa. Trzeba mieć naprawdę mnóstwo wiedzy i umiejętności. Ale trzeba mieć też odpowiednie predyspozycje, wyobraźnię przestrzenną i zmysł artystyczny. Cieszę się, że trafiłam na takich ludzi.