Zegarek wykonany z drewna

 

Zbliżają się urodziny mojego chłopaka a ja, mimo tego, że bardzo dobrze go znam, miałam problem z wymyśleniem prezentu. Musiałam się wykazać niezłą kreatywnością, żeby wybadać, z czego najbardziej by się ucieszył. Okazało się, że marzy mu się zegarek. A z racji tego, że jest on zwolennikiem oryginalnych przedmiotów, postanowiłam poszukać mu coś wyjątkowego. 

Drewniany zegarek na prezent

zegarek drewniany męskiW ciągu roku jest mnóstwo okazji do tego, żeby kupować swoim najbliższym prezenty. Jedną z najczęściej obdarowywanych przez mnie osób jest mój chłopak. Czy to święta Bożego Narodzenia, czy to dzień chłopaka, imieniny lub też urodziny, zawsze staram się wymyślić coś oryginalnego. Trochę się obawiałam, że w końcu zabraknie mi pomysłów. I stało się to, czego się spodziewałam. Zbliżają się urodziny mojego chłopaka a ja długo nie miałam nawet cienia inspiracji do tego, co może go ucieszyć tym razem. Na szczęście podstępem wyciągnęłam od niego informację, że chciałby nowy zegarek, ale taki jakiś nietypowy. Szybko wybadałam więc rynek i natrafiłam na zegarek drewniany męski, ręcznie wykonany z pięknego, ciemnego drewna. Pierwszy raz widziałam na oczy zegarek z drewna i przyznam się, że zrobił na mnie wrażenie. Wyjątkowość takich zegarków polega na tym, ze każdy z nich wykonany jest z innego kawałka drewna, a więc nie ma dwóch takich samych egzemplarzy. Zamówiłam mu więc taki zegarek przez Internet. Został wysłany w pięknym, drewnianym pudełku z grawerem.

W tym roku z okazji urodzin mojego chłopaka miałam ogromne wyzwanie z wyborem prezentu. Długo kombinowałam, aż w końcu podstępem dowiedziałam się, że chciałby dostać zegarek. Z tego względu, że lubi on oryginalne przedmioty, kupiłam mu piękny, ręcznie robiony zegarek. Okazało się, że wysokiej jakości zegarki z drewna są w bardzo przystępnych cenach.

 

Opublikowany w Moda