Ława rozkładana, stół rozkładany

Zrobiłem remont domu i kupiłem nowe meble

Mój dom miał już wiele lat. W końcu przyszedł czas na remont. Wszystkie meble były już do wymiany. Nasza łazienka miała popękane płytki i zauważyłem duże błędy w wykonaniu wentylacji. W nie których pomieszczeniach wychodziła wilgoć.

Ławostoły – świetna opcja do domu

Ława rozkładana, stół rozkładanyZa jednym zamachem postanowiłem wszystko wymienić. Nawet salon należało już unowocześnić. Nasz stały ławostół był już w opłakanym stanie i nie można było na nim nic położyć. Szybki tryb życia i ciągłe wyjazdy sprawiły, że nie miałem wcześniej czasu się tym zajmować. Wiedziałem, że muszę coś z tym zrobić. Do pomocy zaangażowałem swojego brata. On był murarzem. Ja w tym czasie przeglądałem strony internetowe w celu odnalezienia odpowiednich mebli. Niestety nie interesowały mnie ławy rozkładane. To było dla mnie zbędne. Zawsze wolałem wypierać tradycyjne rozwiązania. Nawet nową kuchnie chciałem zaprojektować w bardziej funkcjonalny sposób. Wszystko umożliwiła mi dopiero konsultacja u znanego architekta wnętrz. On znał się na swojej pracy i wiedział, jak najlepiej urządzić mieszkanie. Potrafił dostosować rzeczy do każdej powierzchni nadając im dobrego stylu. Wraz z żoną zainteresowały nas stoły rozkładane nowoczesne. Były wykonane z dobrej jakości tworzywa. Z góry można było założyć, że nie zepsują się po kilku dniach. Od razu zainwestowałem w marmurowe blaty kuchenne. Moja żona uwielbiała gotować i także potrzebowała bardzo mocnego stanowiska pracy. Takie blaty były nie zwykle wytrzymałe.

To sprawiało, że mogła sobie pozwolić na jeszcze większe użytkowanie. Wszystko trwało kilka miesięcy. Ostatecznie efekt końcowy był bardzo zaskakujący. Stary i nudny dom zamienił się w bardzo komfortowe miejsce do spędzania czasu w gronie rodziny. Nasz salon zyskał także na wyglądzie.